Masters 2020

 

 

 wyniki meczów finałowych turnieju Masters 26.09.2020 Zabuże:

o 7 miejsce : P. Kuliński - G. Bronisz 2:0()
o 5 miejsce : J. Mitek - K. Malinowski 2:1 (6:4 4:6 6:3)
o 3 miejsce : M. Rudaś - T. Wawryniuk 2:1()
o 1 miejsce : W. Bronisz - W. Matejczuk 2:1 ()

 

mecze półfinałowe turnieju Masters:

Wojciech Bronisz - Marcin Rudaś 2:0(6:1 6:1) LO
Waldemar  Matejczuk - Tomasz Wawryniuk 2:0 (6:3 6:1) S

 

 

Grupa A

uczestnicy: miejsca 1,4,5,7 - z rozgrywek ligowych 

skład grupy:

  1. Wojciech Bronisz
  2.  Tomasz Wawryniuk
  3.  Jarosław Mitek 
  4.  Piotr Kuliński

Końcowa tabela grupy A: 

pozycja Imie Nazwisko il. rozegr punkty r.setów r.gem 
1 Wojciech Bronisz 3 3 6 31
2 Tomasz Wawryniuk 3 2 2 6
3 Jarosław Mitek 3 1 -2 -14
4 Piotr Kuliński 3 0 -6 -23


wyniki:
  

 Wojciech  Bronisz - Jarosław  Mitek  2:0   6:2   6:0   ---     wrzesień  Łosice A
Tomasz  Wawryniuk - Jarosław  Mitek  2:0   6:2   6:1   ---   NIE   wrzesień  Łosice A
Wojciech  Bronisz - Tomasz  Wawryniuk  2:0   6:1   6:1   ---   NIE   wrzesień  Sarnaki A
Tomasz  Wawryniuk - Piotr  Kuliński  2:0   6:3   6:2   ---   NIE   wrzesień  Zabuże A
Jarosław  Mitek - Piotr  Kuliński  2:0   6:4   6:3   ---   NIE   wrzesień  Łosice A
Wojciech  Bronisz - Piotr  Kuliński  2:0   6:0   6:1   ---   NIE   wrzesień  Zabuże A

 

Grupa B

uczestnicy: miejsca 2,3,6,8 - z rozgrywek ligowych

 skład grupy: 

2. Marcin Rudaś
3. Waldemar Matejczuk
6. Gustaw Bronisz
8. Krzysztof Malinowski
 

Końcowa tabela tabela grupy B: 

pozycja Imie Nazwisko il. rozegr punkty r.setów r.gem 
1 Waldemar Matejczuk 3 3 6 24
2 Marcin Rudaś 3 2 2 8
3 Krzysztof Malinowski 3 1 -3 -10
4 Gustaw Bronisz 3 0 -5 -22

wyniki
Marcin  Rudaś - Krzysztof  Malinowski  2:0   6:2   6:4   ---    wrzesień  Sarnaki B
 
Waldemar  Matejczuk - Gustaw  Bronisz  2:0   6:0   6:1   ---    wrzesień  Sarnaki B
Krzysztof  Malinowski - Gustaw  Bronisz  2:1   6:4   5:7   6:4      wrzesień  Sarnaki B
Waldemar  Matejczuk - Krzysztof  Malinowski  2:0   6:1   7:6   ---   wrzesień  Sarnaki B
Marcin  Rudaś - Gustaw  Bronisz  2:0   6:0   6:3   ---   NIE   wrzesień  Łosice B

Waldemar  Matejczuk - Marcin  Rudaś  2:0   6:4   6:1   ---   NIE   wrzesień  Zabuże A

 

 

 

Joomla templates by a4joomla